Rezervace a storno poplatky:

Rezervaci lodí a vybavení provádějte buď telefonicky na čísle +420 730 840 952 nebo na mailu: pujcovna.lodi.ohre@gmail.com

Též můžete využít rezervační a kontaktní formulář zde.

Nejprve je nutné si ověřit, zda Váš požadavek můžeme splnit.

Poté provedeme písemnou či ústní objednávku. V objednávce prosím uvádějte: termín výpůjčky (uveďte i přibližný čas pro převzetí lodí), počet kánoí, pádel, barelů a vest (i velikost), dopravu (uveďte předpokládané místo pro převzetí, případně i navrácení lodí), jméno a příjmení, kontaktní adresu, mobil, e-mail.

Kánoe a rafty včetně vybavení Vám předběžně zarezervujeme a obratem Vám e-mailem nebo poštou zašleme Půjčovní řád (Smluvní podmínky) a Potvrzení o rezervaci, kde bude Vaše objednávka vyčíslena a uvedena doba splatnosti. Zálohu ve výši 50% z celkové ceny půjčovného (tj. včetně dopravy), je možné zaslat na účet nebo zaplatit v hotovosti.

Rezervace je platná při zaplacení 50% z ceny půjčovného do 14 dnů od rezervace.

Nebude-li dodržena doba splatnosti, rezervace bude stornována a lodě budou uvolněny dalším zájemcům.

Při předávání materiálu sepíšeme Smlouvu o pronájmu, dohodneme dobu a způsob navrácení, provedeme fakturaci včetně předpokládané dopravy, odečteme zálohu, započítáme slevy, případné storno a celá objednávka se hotově zaplatí.

Smluvní podmínky (Půjčovní řád) zde

Storno poplatky:

30 a více dní 0% - vrátíme Vám celou zálohu
29 – 14 dní 25% storno ze zálohy
13 - 7 dní: 50% storno ze zálohy
6 dní a méně: 100% storno ze zálohy

Výjimka u storno poplatků: velká voda, nedostatek vody (pokud je stav vody nižší než splavnost), vyhlášený stav ohrožení – v těchto případech se buď domluvíme na změně termínu, nebo Vám vrátíme celou zálohu.

POZOR: chlad a déšť nejsou důvody pro zrušení rezervace – v takových případech Vám dle našich kapacit nabídneme jiný volný termín, nebo se platí storno poplatky!

Změnit nastavení cookies

O nás

Něco málo o nás
Jsme rodinná půjčovna lodí na řece Ohři, Berounce a Bílině. Naše služby poskytujeme na těchto řekách již více než 5 let. Vodu sami jezdíme již více než 20 let, proto neváhejte a ptejte se. Rádi Vám poradíme a pomůžeme. Těšíme se na Vás Terka a Rizan

Kontakt

Adresa: Dolní 26, Dalovice, 362 63

Telefon: +420 730 840 952

Email: pujcovna.lodi.ohre@gmail.com

Web: www.pujcovna-lodi-ohre.cz